Telefon
WhatsApp
Web Sitemize Hoş Geldiniz

Hakkımızda

Hakkımızda

MYK AUTOTEC markası, 1977 yılında Sn . Mehmet Mustafa KARAHAN tarafından kurulmuş olup otomotiv yedek parça üretimi ve temini alanında TSE gereklerine uygun olarak hizmet vermektedir. Halen 1400 m2 kapalı alanda artan üretim kapasitesiyle faaliyetlerimize devam etmekteyiz. 5 eksenli yeni nesil CNC makinalar, 3d CMM gibi ölçüm cihazlarımız ve rekabetçi fiyat politikamızla sürekli büyümeyi ve gelişmeyi hedef edinmiş bulunmaktayız.

MYK AUTOTEC markasıyla Maytaş Otomotiv sürekli yatırımlarla teknolojiye uygun makine parkuruna, uzun yıllara dayalı tecrübeye ve teknik güce sahiptir. Geniş çaplı yükselen üretim kapasitesiyle faaliyetine devam etmektedir.

Maytaş Otomotiv’in müşterileri ana sanayiler olup, sektörünün lider firmalarıdır. Maytaş ile müşterileri arasında uzun yıllara dayalı bir çalışma vardır. Maytaş son yıllarda ihracata ağırlık vermiş, halen Avrupa´ nın birçok ülkesine ve Ortadoğu, Afrika’ya doğrudan ihracat yapmaktadır.

Ağırlıklı olarak MERCEDES ve BMW gurubuna parça üretimi gerçekleştirmektedir. 1500 ün üstünde kalıp portföyüyle sektörün öncü firmalarındandır.

Kurumsal yapı sayesinde hem toptan hemde perakende sektörünün tercih sebebidir. Kurmuş olduğu B2B bayi ağı sayesinde ürettiği ürünleri doğrudan ulaştırabilmektedir.

Kalite sisteminin kurulması ile bütün faaliyetlerin planlı ve uyumlu bir şekilde yürütülmesi, kaliteden ödün verilmemesi ve minimum maliyet, sıfır hata ilkesi ile üretim yapılmasını sağlayan etkin bir yönetim aracı sağlamaktadır. Bilahare amacımız; en üst düzeyde müşteri tatmininin sağlanması , ürün kalitesinin sürekli iyileştirilmesi ve maliyet azaltıcı çalışmaların tüm personelin katılımı ile yürütülerek müşteriye yansıtılmasıdır. Tüm çalışanlarımıza sürekli eğitim programlarının düzenlenmesi, yaptığımız işin sürekli olarak doğru yapılması ve kalite iyileştirme çalışmalarında sürekliliğin sağlanmasıdır.

Ürün ve hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak içinHemen Arayın!

(0212) 674 21 65
Hemen Arayın!

Talep Formu